23 Şubat 2014 A-B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Yükseltme Sınavına Hazırlık Programı

23 Şubat 2014 A-B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Yükseltme Sınavına Hazırlık Programı kayıtlarımız başlamıştır. 

Ayrıntılar için tıklayın

Kayıt olmak için tıklayın

 

21 Aralık 2013 İş Güvenliği Uzmanlığı Yükseltme Sınavına Hazırlık Programlarında sınava giren tüm katılımcılarımızda başarı oranımız %100, puan ortalaması 81 olarak gerçekleşmiştir. Aynı başarıyı güncellenmiş ve geliştirilmiş yeni hazırlık programı ile, 23 Şubat 2014 sınavında da hedeflemekteyiz.

Programın Amacı

Hazırlık eğitimlerinde amacımız; kalite ve başarı odaklı, alanlarında başarısını ispatlamış eğiticilerle, iş güvenliği uzmanı adaylarını sınava hazırlayarak başarılı olmalarını sağlamak ve konularına hâkim, donanımlı ve özgüveni yüksek uzman ve işyeri hekimleri yetiştirmek. 

Programa Kimler Katılabilir?

 • Eğitimlerini tamamlayarak 23 Şubat 2014 sınavına girmeye hak kazanmış tüm A ve B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı adayları,
 • Eğitimlere katılmaksızın, yeni yönetmelik ve sınav duyurusunun ilgili maddelerine göre 21 Aralık 2013 sınavına doğrudan girmeye hak kazanmış tüm A ve B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı adayları,
 • Daha önceki sınavlarda 2 defa başarısız olmuş veya sınav hakkını kaybetmiş olmasına rağmen, yeni yönetmelik ve sınav duyurusunun ilgili maddelerine göre 21 Aralık 2013 sınavına doğrudan girmeye hak kazanmış tüm A ve B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı adayları,
 • Başvurdukları tarihte adlarına 1500 gün prim ödenen, (B) sınıfı iş güvenliği uzmanlığı belge sınavına doğrudan girmeye hak kazanan C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanları,
 • Başvurdukları tarihte adlarına 3000 gün prim ödenen, (A) sınıfı iş güvenliği uzmanlığı belge sınavına doğrudan girmeye hak kazanan C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanları,
 • Başvurdukları tarihte adlarına 1800 gün prim ödenen, (A) sınıfı iş güvenliği uzmanlığı belge sınavına doğrudan girmeye hak kazanan B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanları.

Programın Hedefi

Hazırlık programında hedefimiz, programa katılan tüm adayların sınavda başarılı olması, %100 başarı oranıdır. Bunu sağlamak için tüm kaynaklarımızı seferber ettik. Eğitimlere katıldığınızda, deneme sınavlarımızı yaptığınızda, eğiticilerimizin özet (spot) bilgilerini öğrendiğinizde başarılı olmanız kesindir. 

Unutmayın, bu sınavlarda çok çalışmak değil, doğru ve planlı çalışmak başarıyı getirir. Az ve öz çalışarak başarılı olmanızı garanti ediyoruz.   

%100 Başarı Garantisi

Sınava girip de her ne nedenle olursa olsun başarılı olamayan adayların hazırlık eğitimi ücretlerini iade ediyoruz. Ayrıntılı bilgi için Başarı Garantisi 'ni inceleyiniz.

Programda Uygulanacak Yöntemler

Doğru uygulandığında en etkili ve en ekonomik eğitim yöntemi olan uzaktan eğitim teknolojilerini kullanıyoruz. Uzaktan eğitim alanında uzman, Türkiye’nin ilk uzaktan eğitim, seminer, konferans uygulamalarını gerçekleştirmiş, bilgisayar mühendisi ve eğitim uzmanlarından kurulu ekibimizin kontrolünde;

- Senkron eğitimlerde, belirli tarih ve saatlerde eğiticilerimizle hızlı özet interaktif konu anlatımı, soru-cevap, örnek soru çözümleri canlı olarak Internet üzerinden gerçekleştirilecektir.

- Asenkron eğitimde, tüm kaynaklar her gün her saat (7/24) kullanımınıza açık olacak, soru ve istekleriniz 24 saat içinde cevaplandırılacaktır. 

- Gerçek sınava yakın deneme sınavları online Internet üzerinden gerçekleştirilecek; karneniz, başarı grafiğiniz, sorunlu ve eksik konularınız sürekli izlenecek ve eğiticilerimiz tarafından gerekli yönlendirmelerle bu eksik ve yanlışlarınız giderilecektir.

Takvim

20.01.2014 - Sistemin Açılışı

20.01.2014 tarihinde sistem kayıt yaptırmış olan adayların kullanıma açılacak ve sınav tarihine kadar 7/24 açık kalacaktır. 

Bu süreçte sistemde yüklü bulunan kaynaklardan sınırsız yararlanabileceksiniz:

Tamamı yeni mevzuata göre yenilenmiş, düzenlenmiş, güncellenmiş;

- Detaylı ders kitapları 

- Özet ders notları

- Sınava ve çalışma hayatına yönelik bilinmesi/ezberlenmesi gereken spot bilgileri içeren el kitapçıkları

- Derslere göre tasnif edilmiş yeni ve güncel kanun, tüzük ve yönetmelikler

- Soru bankası

- Deneme sınavları

21.01.2014 - Tanıtım-Bilgilendirme Eğitimi

Eğitimin başarılı ve verimli geçmesi için, eğitim programı ve sistemin kullanımıyla ilgili eğitim verilecektir.

27.01.2014-14.02.2014 - Senkron (Canlı) Özet Konu Anlatımı Eğitimleri

Hafta içi her gün, akşam 20:00-23:00 saatleri arasında, günde 3 saat olmak üzere, konusuna hakim eğiticilerimizle,

 • Sınava yönelik derslerin hızlı özet tekrarı,
 • İnteraktif konu anlatımı,
 • Spot bilgiler,
 • Soru-cevap,
 • Örnek soru çözümleri

canlı olarak Internet üzerinden gerçekleştirilecektir.

17.02.2014-21.02.2014 - Senkron (Canlı) Genel Soru-Cevap ve Soru Çözümü Eğitimleri

Son hafta, hafta içi her gün, akşam 20:00-23:00 saatleri arasında, günde 3 saat olmak üzere, genel soru-cevap ve soru çözümleriyle birlikte, özellikle sorunlu derslere ağırlık verilecektir.

Senkron (canlı) eğitimler 20 gün devam edecek, toplamda 60 saatte eğitim tamamlanacaktır. Senkron (canlı) dersler sesli ve görüntülü olarak kayıt altına alınacak, kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için uzaktan eğitim sistemine dersi takip eden gün yüklenecektir.

26.01.2014, 02.02.2014, 09.02.2014, 16.02.2014 - Online Deneme Sınavları

Pazar günleri gerçek sınava yakın deneme sınavları online Internet üzerinden gerçekleştirilecek; karneniz, başarı grafiğiniz, sorunlu ve eksik konularınız sürekli izlenecek ve eğiticilerimiz tarafından gerekli yönlendirmelerle bu eksik ve yanlışlarınız giderilecektir.

Bunun dışında Internet üzerinden istediğiniz zaman yapabileceğiniz offline konu ve genel deneme sınavları da sınırsız kullanımınıza açık olacaktır.

23.02.2014 - Sınav Günü

Tüm katılımcılarımıza sınavlarında başarılar dileriz.

Ayrıntılı bilgi almak için: Süleyman SULAK - (506) 599 1415 - (312) 344 4220